Rayban 3625 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3625 |
| Colour | Black (002/B1), Silver (003/R5) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $4,196.50
Original: $11,990.00
-65%Rayban 3625 Sunglass—
$11,990.00
$4,196.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3625 |
| Colour | Black (002/B1), Silver (003/R5) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Bridge Width | 14 mm |





















