Rayban 4297 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4297 |
| Colour | Matte Blue (6331/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$11,590.00
Rayban 4297 Sunglass—
$11,590.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4297 |
| Colour | Matte Blue (6331/8G) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 19 mm |





















