Rayban 4324 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4324 |
| Colour | Transparent (644732) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$10,390.00
Rayban 4324 Sunglass—
$10,390.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4324 |
| Colour | Transparent (644732) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 20 mm |





















