Ray-Ban 2210 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2210 |
| Color | Black (901/58), Transparent Green (6615B1) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $3,671.50
Original: $10,490.00
-65%Ray-Ban 2210 Sunglass—
$10,490.00
$3,671.50





Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2210 |
| Color | Black (901/58), Transparent Green (6615B1) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























