Ray-Ban 3428 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3428 |
| Color | Gold (9241R5) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$3,636.50
Original: $10,390.00
-65%Ray-Ban 3428 Sunglass—
$10,390.00
$3,636.50


Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3428 |
| Color | Gold (9241R5) |
| Shape |
Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Width | 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |























