Rayban 1971 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1971 |
| Colour | Silver (9149/AD), Blue (9149/3F) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $4,161.50
Original: $11,890.00
-65%Rayban 1971 Sunglass—
$11,890.00
$4,161.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1971 |
| Colour | Silver (9149/AD), Blue (9149/3F) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |























