Rayban 2132 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2132 |
| Colour |
Rubber Black (622), Light Havana (710), Brown (710/51), Black & Green (901/58), Black & Crystal Green (901L), Tortoise (902)
|
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $3,671.50
Original: $10,490.00
-65%Rayban 2132 Sunglass—
$10,490.00
$3,671.50























Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2132 |
| Colour |
Rubber Black (622), Light Havana (710), Brown (710/51), Black & Green (901/58), Black & Crystal Green (901L), Tortoise (902)
|
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |























