Rayban 2185 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2185 |
| Colour | Brown (1248/AC), Blue White Gradient (1299/3M) |
| Shape | Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $3,601.50
Original: $10,290.00
-65%Rayban 2185 Sunglass—
$10,290.00
$3,601.50







Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2185 |
| Colour | Brown (1248/AC), Blue White Gradient (1299/3M) |
| Shape | Phantos |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |























