Rayban 2190 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2190 |
| Colour | Transparent Brown (1292B1) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$11,990.00
Rayban 2190 Sunglass—
$11,990.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2190 |
| Colour | Transparent Brown (1292B1) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |























