Rayban 3025 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3025 |
| Colour |
Light Blue (9196S2)
|
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm, 58 mm, 62 mm |
| Temple Length | 135 mm, 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
$5,421.50
Original: $15,490.00
-65%Rayban 3025 Sunglass—
$15,490.00
$5,421.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3025 |
| Colour |
Light Blue (9196S2)
|
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm, 58 mm, 62 mm |
| Temple Length | 135 mm, 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |























