Rayban 3026I Sunglass
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3026I |
| Colour | Grey (W2027) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
$2,481.50
Original: $7,090.00
-65%Rayban 3026I Sunglass—
$7,090.00
$2,481.50



Description
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3026I |
| Colour | Grey (W2027) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 14 mm |























