Rayban 3556 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3556 |
| Colour | Legend Gold (919631) |
| Shape | Octagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
$11,190.00
Rayban 3556 Sunglass—
$11,190.00




Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3556 |
| Colour | Legend Gold (919631) |
| Shape | Octagonal |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |























