Rayban 3558 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3558 |
| Colour | Matte Antique Black (9139/6G) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
$4,126.50
Original: $11,790.00
-65%Rayban 3558 Sunglass—
$11,790.00
$4,126.50



Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB3558 |
| Colour | Matte Antique Black (9139/6G) |
| Shape | Aviator |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |























